Op 5 oktober trekken we opnieuw de rode lijn
Na twee demonstraties in Den Haag gaan we op zondag 5 oktober opnieuw de straat op. Trek samen met ons de rode lijn in Amsterdam en voer de druk nog verder op.

Het overgrote deel van Nederland wil een einde aan het geweld in Gaza. Dit lieten we zien in juni, toen 150.000 mensen Den Haag rood kleurden. Maar concrete actie om steun aan Israël te stoppen bleef uit.
Meer dan 65.000 mensen zijn gedood en talloze mensen zijn ontheemd geraakt. De hongersnood en blokkering van humanitaire hulp leidt tot nog meer slachtoffers. Dit kunnen en mogen we niet accepteren.
Het is tijd voor actie. We trekken een rode lijn tegen de schending van mensenrechten en humanitair recht. We roepen politieke partijen en het toekomstige kabinet op om gehoor te geven aan het internationaal recht, te gaan staan voor bescherming van burgers en hulpverleners en om actie te ondernemen nu rechten worden geschonden.
- Wanneer: zondag 5 oktober, 13:00 uur
- Waar: Museumplein, Amsterdam
- Kom in het rood!
Als je je aanmeldt, houden we je via mail op de hoogte van verdere praktische informatie. Volg ons ook op Instagram voor het laatste nieuws.