Ben je op Lowlands? Welkom in onze Badkamer!

Warme tenten, vieze schoenen, dansen tot diep in de nacht: Lowlands staat weer bijna voor de deur. Er is één plek waar je even kunt opladen en tegelijk iets goeds kunt doen voor je medemens: De Badkamer van Stichting Vluchteling.

De Badkamer op Lowlands in 2025

Van 21 t/m 23 augustus is het weer tijd voor Lowlands. Vlak bij de Heineken-stage vind je onze plek voor een frisse douche, een schoon toilet en een moment van rust. Met jouw bezoek zorg je niet alleen voor jezelf, maar ook voor mensen die op de vlucht zijn. Want waar jij je na je douche weer klaar voelt voor de volgende act, zorgen wij ervoor dat mensen in crisissituaties toegang krijgen tot iets wat voor ons vanzelfsprekend lijkt: schoon drinkwater en veilig sanitair.

Onze tientallen vrijwilligers staan het hele weekend klaar om De Badkamer schoon, comfortabel en gastvrij te houden. Je krijgt een handdoek te leen en kunt gebruikmaken van douchegel, shampoo en deo van Marcel’s Green Soap.

Openingstijden

Toiletten
Vrijdag en zaterdag: 11:00 – 04:30 uur
Zondag: 11:00 – 03:00 uur

Douches
Vrijdag, zaterdag en zondag: 11:00 – 23:00 uur

Weekenddeal: onbeperkt fris

Wil je het jezelf makkelijk maken? Voor 60 euro krijg je het hele weekend onbeperkt toegang tot De Badkamer. Geen gedoe, gewoon altijd een frisse plek dichtbij, met impact die verder reikt dan het festivalterrein.

Er zijn nog maar een beperkt aantal weekenddeals beschikbaar. Scoor die van jou snel!


Stichting Vluchteling
English
sluit